Sony Alfa A7 III

Sony A7 III. Nowoczesny i innowacyjny

Sony A7 III to aparat, który zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających fotografów i osób zajmujących się filmowaniem czy tworzeniem niezwykle popularnych multimediów. Innowacyjny pełno klatkowy produkt zaprojektowany został z myślą o prawdziwie profesjonalnej fotografii.

Dlaczego Sony A7 III?

To, co od razu rzuca się w oczy to przetwornik o rozdzielczości ponad czterdzieści dwa megapiksela, który pozwala na wykonywanie zdjęć w rewelacyjnej szybkości nawet do dziesięciu klatek na sekundę. Olbrzymia szybkość działania idzie tu w parze z bardzo wysoką rozdzielczością obrazu i czułością. W trakcie jeden serii możemy wykonać nawet do 7615 obrazów w formacie JPG/RAW lub 2816 obrazów w formacie RAW bez kompresji. Szczególnie przydatny jest nowoczesny tryb wykonywania zdjęcia z delikatnym opóźnieniem, dzięki czemu jeszcze precyzyjnej możemy uchwycić każdy szczegół ruchu. Wykonane zdjęcia możemy natomiast w niezwykle wygodny i funkcjonalny sposób zapisać na kartach pamięci.

Sony Alfa A7 III

Dzięki zastosowaniu systemu migawki o niezwykle niskim poziomie wibracji, nawet gdy wykonujemy zdjęcia z szybkością dziesięciu klatek na sekundę, praktycznie nie odczuwamy drgań. Dla zapewnienia maksymalnej rozdzielczości obraz zrezygnowano natomiast z filtra dolnoprzepustowego. Sama czułość aparatu jest zachwycająca i waha się od stu do trzydziestu dwóch tysięcy ISO. To oznacza, że możemy wykorzystać nasze cacko do tworzenia w każdych niemalże warunkach. Jakość tworzenia poprawia niewątpliwie system wykrywający częstotliwość migotania światła. Dzięki niemu aparat lepiej dobierze czas otwarcia migawki, przez co eliminuje wiele dotychczasowych niedoskonałości z kolorystyką i ekspozycją.

 

Olbrzymim atutem jest kamera. Jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości 4 K i możliwość wykorzystania pełnej szerokości obraz sprawia, że otrzymujemy realistyczne, piękne i zapierające dech w piersiach filmy, które możemy później odtwarzać choćby w telewizorach zgodnych z technologią HDR. Uzyskujemy ponadto możliwość nagrywania materiału filmowego z szybkością nawet do stu dwudziestu klatek na sekundę w jakości full HD.

 

Ostatecznie nasz nowy aparat został wyposażony w dwa gniazda pamięci. Jedno z nich przeznaczone zostało dla kart SD typu UHS II. Możemy swobodnie wybierać formaty zapisu plików w zależności od przeznaczenia i nośnika. Tyczy się także filmów. Nie sposób też wspomnieć o pracy akumulatora. Nowy z serii Z ma dwukrotnie większą pojemność niż ten zastosowany w starszym modelu, dzięki czemu możemy pracować spokojniej, bardziej komfortowo i dłużej. Wszystkie stworzone przez nas dzieła możemy przesyłać na każdy rodzaj nośnika. Smartfon, komputer, serwer czy tablet za pomocą łącza Wi-Fi. Oczywiście mamy też do dyspozycji łączę typu USB, które pozwala przyśpieszyć czas przesyłania obrazów do podłączonego urządzenia lub podłączyć niezbędne nam akcesoria, lub zasilanie. Całość robi niesamowite wrażenie i w pierwszym kontakcie przytłacza ilością możliwości, udogodnień i pomysłów, które można wykorzystać przy zastosowaniu aparatu Sony A7 III.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *